logo
logo
logo
logo
logo
Courses Images
  • AİLE OKULU

Proje Adı

AİLE OKULU

Proje Amacı

Sağlıklı, iyi yetişmiş, bilinçli nesillerin yetişmesi için önce aile kavramımızı göz önünde bulundurmak amacıyla KO-MEK’te eğitim alan kursiyerlere aile adına katkıda bulunmaktayız.

Proje Hedefleri

• Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları KO-MEK’te uygulanan, AİLE OKULU PROJESİ ile kursiyerlere aldıkları branşların yanında aile eğitimi vermek. • Kursiyerlerin aile kavramını anlamaları, yaşatmaları adı altında bilinçlendirmek. • Çeşitli seminerler, konferanslar ve etkinlikler ile birlikte nitelik kazanmalarını sağlamak.

Proje Hedef Kitlesi

Proje İçeriği

Aile Okulu kapsamındaki planlanan ; Ailede çocuk Mutlu aile mutlu toplum Çocukta aile bilinci Çocuk yetiştirmenin püf noktaları Medya ve aile Ailede stres yönetimi Evlilikte ben iken biz olmak İslamda aile Çocuğun manevi eğitimi Teknoloji çağında sevmek sevilmek ve evli olmak Aile içi iletişim Aile ekonomisi Modern dünyada ailenin iç ve dış düşmanları Evlilik masalları Gibi seminer ve konferanslarla kursiyerlerimizi bilinçlendirme ve nitelik kazanmalarını sağlamaktayız. KO-MEK AİLE OKULU tüm ilçelerimizde farklı zamanlarda planlanmaktadır.

KATILIM BELGELERİ NE ZAMAN ALINACAK? Katılımcılar, katılım belgelerini aile okulu final programı sonunda alabileceklerdir.

AİLE OKULUNA KİMLER KATILABİLİR? KO-MEK AİLE OKULU’na aktif kurs merkezlerimizde eğitim gören kursiyerler katılabilir. Yaş sınırı bulunmamaktadır.

NASIL BAŞVURABİLİRİM? Proje tamamlanmıştır.

Proje Faaliyeti