logo
logo
logo
logo
logo
Courses Images
  • KOMEK EV BECERİLERİ ATÖLYESİ

Proje Adı

KOMEK EV BECERİLERİ ATÖLYESİ

Proje Amacı

Bir halk üniversitesi olan KO-MEK, yetişkin kursiyerlere sanat ve meslek eğitimi vermenin yanı sıra genç nesillere de günlük hayatta fayda sağlayacak pratik bilgileri kazandırmayı hedeflemektedir.

Proje Hedefleri

· KO-MEK’in sanat ve meslek eğitimi veren bir kurum olmasının yanında hayatın her anında Kocaeli gençliğinin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlaması. · KO-MEK ile öğrenmenin sadece kurum içinde değil günlük hayatta da sürdürülmesi. .12-22 yaş arasındaki gençlere akademik eğitimin yanında basit ev becerileri kazandırmak yaşam kalitesinin arttırılmasını sağlamak.

Proje Hedef Kitlesi

Proje İçeriği

12-22 yaş arası gençlere pratik ev becerileri kazandırmak amacıyla; -Temel Mutfak Bilgileri -Temel Dikiş Teknikleri -Yabancı Dil -Müzik -Resim -Drama Branşlarında eğitimler verilecektir. · Eğitimler 1-31 Temmuz 2019 yılı Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri saat 09:00-16:00 arası verilecektir. · Eğitimler paket halinde verilecek olup Temel Mutfak Bilgileri ve Temel Dikiş Teknikleri branşları zorunlu, diğer branşlar seçmeli olacaktır. · Ev Becerileri Atölyesi aşağıdaki ilçe ve kurs merkezlerinde verilecektir: BAŞİSKELE: Karşıyaka KO-MEK kurs merkezi ÇAYIROVA: Şekerpınar ve Çayırova KO-MEK kurs merkezleri DARICA: Darıca KO-MEK kurs merkezi DERİNCE: Yenikent KO-MEK kurs merkezi DİLOVASI: Dilovası KO-MEK kurs merkezi GEBZE: Beylikbağı ve Gebze KO-MEK kurs merkezleri GÖLCÜK: Gölcük KO-MEK kurs merkezi İZMİT: Mehmet Ali Paşa, Serdar ve Tepeköy KO-MEK kurs merkezleri KANDIRA: Kandıra KO-MEK kurs merkezi KARAMÜRSEL: Karamürsel KO-MEK kurs merkezi KARTEPE: Köseköy KO-MEK kurs merkezi KÖRFEZ: Yarımca ve Körfez KO-MEK kurs merkezleri · Kursiyerler ders esnasında gerekli olabilecek tüm sarf malzemeleri kendisi temin edecektir.

KATILIM BELGELERİ NE ZAMAN ALINACAK? Kursiyerler , katılım belgelerini eğitim sonunda alabileceklerdir.

NASIL BAŞVURABİLİRİM? Ev Becerileri Atölyesinden yararlanmak için www.komek.org sitesinden online başvuru yapabilirsiniz. Başvuru-Kurs Başvurularım-İlçeye Göre-Kurs Merkezi-Branş-Farketmez

Proje Faaliyeti

;