Haberler
KO-MEK Özdilek’te sergi açtı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), Uzunçiftlik’te bulunan Özdilek Alışveriş Merkezi’nde kursların tanıtımını amaçlayan sergi açtı. Köseköy KO-MEK Kurs Merkezi’nin düzenlediği güzellik ve saç bakım hizmetleri, mefruşat, giyim, şiş örücülüğü, iğne oyası ve giyim branşlarının tanıtıldığı sergide branşlar uygulamalı olarak gösterildi. Sergiyi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yaygın Eğitim Şube Müdürü Hikmet Yıldırım ve KO-MEK yöneticileri de ziyaret etti.
 
 
ÜCRETSİZ FÖN HİZMETİ
 
KO-MEK, Özdilek Alışveriş Merkezi’nde düzenlediği sergide usta öğreticileri nezaretinde kursiyerler ziyaretçilerine ücretsiz olarak saç bakımı ve fön hizmeti sundu. Kursiyerler hem KO-MEK’in tanıtımını yaptı hem de kursta neler öğrendiklerini ziyaretçilere göstermiş oldu.
 
 
KURSİYERLERDEN GÖRSEL ŞÖLEN
 
Sergide kursiyerler uygulamalı olarak tanıttıkları branşlarla adeta görsel şölen sundu. Mefruşat, giyim, şiş örücülüğü, iğne oyası kursiyerlerinin yaptıkları uygulama çalışmaları vatandaştan büyük ilgi gördü. Sergileri ziyaret eden vatandaşlar KO-MEK kursları hakkında bilgi aldı.
 
 
KO-MEK SERGİLERİNE DEVAM EDECEK
 
KO-MEK, kursiyerlerin yıl boyunca yaptıkları el emeği göz nuru eserlerden Kocaeli’nde birçok sergi açılışı yapıyor. Bu yıl onuncu eğitim yılını kutlayacak olan KO-MEK, yıl içinde düzenleyeceği tanıtım sergileriyle Kocaeli halkının ücretsiz verilen kurslar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayacak.
 
 
 
 
Yayınlanma Tarihi: 27.12.2013
 
Sayfanın yüklenme süresi: 0,29 saniye
 
 Diğer Haberler

KO-MEK Özdilek’te sergi açtı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), Uzunçiftlik’te bulunan Özdilek Alışveriş Merkezi’nde kursların tanıtımını amaçlayan sergi açtı..

Kursiyerler Doğayı Fotoğraflıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), kursiyerlerin aldıkları eğitimleri pekiştirmesi amacıyla farklı etkinliklere imza atıyor. Bu kapsamda Gölcük KO-MEK K..

KO-MEK’ten kursiyerlerine tiyatro şenliği

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), kursiyerlerinin aldıkları eğitimleri pekiştirmesi amacıyla farklı etkinliklere imza atıyor. Bu kapsamda Maria Anne ve..

KO-MEK'te Yöresel Yemeklerle Yerli Malı

Büyükşehir’in geçtiğimiz günlerde hizmete açtığı, alevi ve sünni vatandaşların bir arada eğitim gördüğü Derince Çınarlı KOMEK Kurs Merkezi Yerli Malı Haftası’nı kutladı. Her kurs..

KO-MEK, Doğa Sevenler'i buluşturuyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) onuncu yılında da kursiyerlerinin karşısına yeniliklerle çıkıyor. KOMEK bu kez yeni projesi “Doğa Sevenler”..

KO-MEK'ten engellilere sazlı sözlü kutlama

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutlamak amacıyla Darıca Bir Umut Engelliler Derneği ‘ni ziyaret etti. KO-MEK..

Kursiyerler Saçaklama Tekniği ile tanıştı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) Mefruşat branşında eğitim alan kursiyerleri, KO-MEK’te ilk kez uygulanan saçaklama tekniği ile tanıştı. Eski kum..

KO-MEK’ten Tanıtım Sergisi

KO-MEK, Arasta Park’ta bir çok branşın uygulamalı olarak gösterildiği tanıtım sergisi açtı. ..

Başkanlar Kurs Merkezini Ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) Yahya Kaptan Kurs Merkezini Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat D..