Haberler
Kurtlar Vadisi'nden KO-MEK'e Övgü
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı KO-MEK 7. Genel Sergisi düzenlenen muhteşem bir törenle açıldı. 12 ilçe sergisinden seçilen ve bir yıllık emeğin gözler önüne serildiği sergi büyük beğeni gördü.
Açılışa Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin oyuncularının katılması ise güne renk kattı.
 
 
GENEL SERGİ'YE RENK KATTILAR

KO-MEK’in 7. Genel Sergi açılışına Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin sevilen oyunculara katıldı. Güllü Erhan, Deli Hüsnü ve Zaza dayının yeğeni İmdat KO-MEK kursiyerleriyle bir araya geldi. KO-MEK sergisini gezen oyuncular,  el emeği göz nuru eserlere hayran kaldı. KO-MEK’in eğitime önemli katkı sunduğuna dikkat çeken vadi oyuncuları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni eğitime verdiği destek nedeniyle kutladı.

 
 
Yayınlanma Tarihi: 27.05.2011
 
Sayfanın yüklenme süresi: 0,15 saniye
 
 Diğer Haberler

KO-MEK'ten MUHTEŞEM FİNAL

Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları ve Kubat’ın katılımıyla açılan sergi bir yıllık emeği gözler önüne serdi..

Karamürsel’de KO-MEK'le Geleceğe Bir Adım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı ilçe sergilerinin on birincisi Karamürsel’ de açıldı. Ebru sanatından, h..

Körfez KO-MEK ile gelişiyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı ilçe sergilerinin onuncusu Körfez’ de açıldı. Cilt bakımından, dantel iş..

Kurtlar Vadisi, KO-MEK Sergisine Geliyor..

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nın (KO-MEK) Perşembe günü gerçekleştirilecek 7. Genel Sergi açılışına Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları katılacak. Abdülhe..

KO-MEK 7.Genel Sergisi Açılıyor..

2010-2011 Eğitim Öğretim Dönemi içerisinde KO-MEK'te eğitim alan kursiyerlerin hazırladıkları ürünlerden oluşan, Kocaeli'deki 38 KO-MEK Kurs Merkezi ile bu yıl 7.si düzenlenen KO-MEK 7.Genel..

KO-MEK’te Final

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları’nın geleneksel Spor Şöleninde , Doğu Kışla Spor Sahasında yapılan maçta Dilovası Kaynakçılık KO-MEK, Yarımca KO-MEK’..

Mehmet Ali Paşa Sergisi Açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı yerel sergiler tek tek açılmaya devam ediyor. Yerel serilerde beşinci sırada y..

KO-MEK’ten Gençlik Bayramına Destek

KO-MEK kursiyerleri ‘’Yaşamı Paylaşmak’’ programına katıldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerler, Koca..

Kartepe’de Herkes KO-MEK Sergisinde

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı ilçe sergi açılışları tüm hızıyla devam ediyor. Gölcük KO-MEK kurs merkeziyle ..