Haberler
KO-MEK’ten Gençlik Bayramına Destek
KO-MEK kursiyerleri ‘’Yaşamı Paylaşmak’’ programına katıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerler, Kocaeli’nin yerel kanalı TV 41’ de yayınlanan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını konu alan “Yaşamı Paylaşmak” adlı programa katıldılar. KO-MEK kursiyerleri, günün anlam ve önemine değinen programda çeşitli dallarda göteriler gerçekleştirdiler.
 

KO-MEK GENÇLİK ATEŞİNİ YAKTI

18 Mayıs Çarşamba günü canlı olarak yayınlanan programa katılan KO-MEK diksiyon kursiyeri Pelin Aydemir, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının tarihini anlatan bir konuşma yaparak programın açılışında yer aldı. KO-MEK’ in, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına ve gençlere verdiği değerleri ise KO-MEK yöneticisi Memnune Gürcan Karaalp dile getirdi. Karaalp, KO-MEK’ in gençlere büyük önem verdiğini ve 200 bini geçen kursiyerlerin çoğunu gençlerin oluşturduğunu belirtti. Gençlerin ihtiyaç duydukları eğitim alanlarını ve branşları KO-MEK’ in açmaya hazır olduğunu da sözlerine ekledi.
 
 
KO-MEK PROGRAMI RENKLENDİRDİ

Yaşamı Paylaşmak adlı Programda, 59 yaşında kendini genç hisseden, KO-MEK tiyatro kursiyeri Sema Şeran ise, kısa bir tirat gösterisi ile bütün gençlere örnek oldu. TV 41’de yayınlanan, sunuculuğunu Semahat Gün’ün yaptığı programa katılan KO-MEK kursiyerleri, gitar, bağlama ve keman ile müzik yaparken, diksiyon kursiyeri şiir okuyarak, Ebru kursiyeri ise motif çalışmaları ile gösteride yer aldı.
 

 
 
Yayınlanma Tarihi: 20.05.2011
 
Sayfanın yüklenme süresi: 0,17 saniye
 
 Diğer Haberler

KO-MEK’te Son Maç

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nın geleneksel spor şöleni, heyecanlı yarı final maçların oynanmasının ardından finale yükselen takımlar belli oldu. Raki..

KO-MEK Kocaeli Kitap Fuarında

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı Türk İslam Sanatları Sergisi ve çeşitli etkinliklerindüzenlediği standı ile, K..

Kuruçeşme KO-MEK Yerel sergisi açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı yerel sergiler tek tek açılmaya başlandı. Yerel sergilerde sıra, Kuruçeşme Kur..

Derince'de Sergi Heyecanı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı ilçe sergilerinin sekizincisi Derince’ de açıldı. Sergi serüvenindeki De..

Değirmendere Yerel sergisi açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı yerel sergiler tek tek açılmaya başlandı. Yerel sergi serüveninde üçüncü du..

KO-MEK Yerel Sergileri Başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı yerel sergiler tek tek açılmaya başlandı. Yerel sergi serüvenine Şirinköy yere..

KO-MEK İlçe Sergileri Hız Kesmiyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nın, Gebze ve Dilovası ilçesindeki KO-MEK Kurs Merkezleri yıl sonu sergilerini açtı. Sergi açılışlarına katılan Büyükşehi..

KO-MEK Sergi Rüzgarı Kandıra’da

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı ilçe sergi açılışları tüm hızıyla devam ediyor. Gölcük KO-MEK kurs merkeziyle ..

KO-MEK’te Herşey Yarı Final İçin

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nın geleneksel Spor Şöleninde heyecanlı karşılaşmalar, yüksek temposuyla sürüyor. Futbol turnuvası kapsamında yapılan son..