Haberler
Altın Kursiyerler

Bu yıl ilki düzenlenen Bilişim Teknolojileri Yarışması dönem içerisinde Grafik Tasarımı, Grafik ve Animasyon, Web Tasarımı ve Web Programlama branşlarında eğitim alan kursiyerlerin katılımı ile düzenlendi.

Yarışmaya katılan 100’den fazla çalışma, geçtiğimiz günlerde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yazılım Koordinatörü Fikret Ergün, Kocaeli Üniversitesi Araştırma Görevlisi Süleyman Soydaş, ve  KO-MEK Bilgi İşlem Sorumlusu Çetin Alkan’ın yer aldığı jüri tarafından değerlendirdi.
 

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İLE KAZANDILAR

Değerlendirme sonucunda, Grafik tasarımı, Grafik ve animasyon, Web tasarımı ve Web programlama yarışmalarında dereceye giren kursiyerler genel sergi açılışında ödüllerini aldılar. 

Bilişim Teknolojileri Yarışması’nda dereceye giren yarışmacılara ödülleri Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu ve Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Sözen tarafından verildi.

Bu yıl ilki düzenlenen Bilişim Teknolojileri branşları yarışmasında birinciye tam altın, ikinciye yarım altın ve üçüncüye çeyrek altın verildi.
 

Grafik tasarımı’nda Cemil Bayram, Meryem Demir, Mehmet Bilgin, Grafik ve animasyon’da Ferdi Balcı (Mansiyon ödülü), Web tasarımı’nda Medeni Yılmaz, Medine Eser ve Saliha Veciha Ürgüplüoğlu, Web programlama’da Adem Yılmaz, Burcu Seyalıoğlu ve Hüseyin Gümüş başarılı çalışmaları sonucunda ödüllendirildiler.

 

 
 
Yayınlanma Tarihi: 27.05.2011
 
Sayfanın yüklenme süresi: 0,21 saniye
 
 Diğer Haberler

KO-MEK'ten MUHTEŞEM FİNAL

Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları ve Kubat’ın katılımıyla açılan sergi bir yıllık emeği gözler önüne serdi..

Karamürsel’de KO-MEK'le Geleceğe Bir Adım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı ilçe sergilerinin on birincisi Karamürsel’ de açıldı. Ebru sanatından, h..

Körfez KO-MEK ile gelişiyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı ilçe sergilerinin onuncusu Körfez’ de açıldı. Cilt bakımından, dantel iş..

Kurtlar Vadisi, KO-MEK Sergisine Geliyor..

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nın (KO-MEK) Perşembe günü gerçekleştirilecek 7. Genel Sergi açılışına Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları katılacak. Abdülhe..

KO-MEK 7.Genel Sergisi Açılıyor..

2010-2011 Eğitim Öğretim Dönemi içerisinde KO-MEK'te eğitim alan kursiyerlerin hazırladıkları ürünlerden oluşan, Kocaeli'deki 38 KO-MEK Kurs Merkezi ile bu yıl 7.si düzenlenen KO-MEK 7.Genel..

KO-MEK’te Final

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları’nın geleneksel Spor Şöleninde , Doğu Kışla Spor Sahasında yapılan maçta Dilovası Kaynakçılık KO-MEK, Yarımca KO-MEK’..

Mehmet Ali Paşa Sergisi Açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı yerel sergiler tek tek açılmaya devam ediyor. Yerel serilerde beşinci sırada y..

KO-MEK’ten Gençlik Bayramına Destek

KO-MEK kursiyerleri ‘’Yaşamı Paylaşmak’’ programına katıldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerler, Koca..

Kartepe’de Herkes KO-MEK Sergisinde

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı ilçe sergi açılışları tüm hızıyla devam ediyor. Gölcük KO-MEK kurs merkeziyle ..