Haberler
Derince KO-MEK'e Yeni Hizmet Binası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Sosyo-kültürel gelişime katkı sağlamak amacıyla tüm il genelinde sürdürdüğü yatırımlarına bir yenisini ekliyor. Derince’yi de modern bir KO-MEK binasına kavuşturuyor.
 
DENİZ MAHALLESİ’NDE

Kentimizde yaşayan vatandaşlarımıza bilgi, beceri ve nitelik kazandırmaya, ev ekonomilerine katkı sağlamaya yönelik kurulan KO-MEK, eğitim organizasyonlarını gerçekleştireceği yeni mekanlara kavuşuyor. Büyükşehir bu kez İSU Derince Şube Müdürlüğü ve Deniz Mahallesi Muhtarlığı’nın bulunduğu binanın 3. katında bir KO-MEK şubesi daha hizmete açıyor.
 

 
AYIN 20’SİNDE AÇILACAK

Fen İşleri Daire Başkanlığı sorumluluğunda 422 metrekarelik bir alan içerisinde gerçekleştirilen kapsamlı çalışmada, tüm elektrik ve mekanik tesisatı baştan sona yenilendi. Binanın iç ve dış cephesinde de sıva ve boya çalışması sürdürülüyor. İnternet kullanımı için gerekli altyapının da oluşturulduğu bina içerisinde bir ofis binası ile 10 sınıf yer alacak. Son derece yoğun bir şekilde devam eden onarım çalışmasının bu ayın sonunda tamamlanması ve binanın hizmete açılması öngörülüyor.

 

 
 
Yayınlanma Tarihi: 12.01.2010
 
Sayfanın yüklenme süresi: 0,23 saniye
 
 Diğer Haberler

KO-MEK'ten "eve" önemli katkı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları hayatın her yönüne katkı vermeyi sürdürüyor. Meslek ve sanat kurslarıyla Türkiye'nin en önemli sorunlarından biri olan işsizliğe..

Dikkat Edin, Mağdur Olmayın!

Kurulduğu tarihten bugüne kadar geçen 6 yılda 143 bin kursiyere hizmet veren KO-MEK, gördüğü bu yoğun ilgi nedeniyle bazen vatandaşı istismar etmek isteyenlerin de dikkatini çekiyor. Son örn..

Mevlana KO-MEK'te İğne Oyasına Büyük İlgi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda kurs açmayı sürdürüyor. Mevlana KO-MEK kurs merkezi de hanımların bir süredir istediği ..

Hanımlar KO-MEK'le Formda

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları, verdiği ücretsiz meslek ve sanat eğitim kurslarının yanı sıra birbirinden farklı branşlarıyla da vatandaşların ilgi odağı olmay..

Cemalnur Sargut'a büyük ilgi

"Günümüzde Kadının Rolü" konulu konferansa Kocaelili hanımlar ve KO-MEK kursiyerleri büyük ilgi gösterdi...

Başkan Zirveye Koşuyor!

Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği Yılın Spor Ödülleri Anketinde "Yılın Spor Adamı" dalında aday gösterilen başkan İbrahim Karaosmanoğlu ikinci sıraya yükseldi. Milliyet Gazetesi'nde yayınlan..

Hayata yapılan anlamlı "KAYNAK"

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları'nın (KO-MEK) İŞKUR işbirliği ile açılan kurslarına ilgi her geçen gün artıyor. Kurslar içinde en büyük ilgiyi ise gazaltı kayna..

KO-MEK tasarrufu öğrendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) ile İDA Eğitim organizasyon şirketinin ortaklaşa düzenlediği "Su ve Enerji" konulu seminerler sona erdi. Seminerler ..

Mevlana KO-MEK yeniden

Mevlana KO-MEK Kurs Merkezi yeniden Bekirpaşa Üçyol Mevkii'nde bulunan Mevlana Kültür Merkezi'ne taşındı. ..