Dökümanlar
 Ders Notları
 Yıllık Planlar
 Dosyalar
 Haberler
Derince KO-MEK'e Yeni Hizmet Binası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Sosyo-kültürel gelişime katkı sağlamak amacıyla tüm il genelinde sürdürdüğü yatırımlarına bir yenisini ekliyor. Derince’yi de modern bir KO-MEK binasına kavuşturuyor.
 
DENİZ MAHALLESİ’NDE

Kentimizde yaşayan vatandaşlarımıza bilgi, beceri ve nitelik kazandırmaya, ev ekonomilerine katkı sağlamaya yönelik kurulan KO-MEK, eğitim organizasyonlarını gerçekleştireceği yeni mekanlara kavuşuyor. Büyükşehir bu kez İSU Derince Şube Müdürlüğü ve Deniz Mahallesi Muhtarlığı’nın bulunduğu binanın 3. katında bir KO-MEK şubesi daha hizmete açıyor.
 

 
AYIN 20’SİNDE AÇILACAK

Fen İşleri Daire Başkanlığı sorumluluğunda 422 metrekarelik bir alan içerisinde gerçekleştirilen kapsamlı çalışmada, tüm elektrik ve mekanik tesisatı baştan sona yenilendi. Binanın iç ve dış cephesinde de sıva ve boya çalışması sürdürülüyor. İnternet kullanımı için gerekli altyapının da oluşturulduğu bina içerisinde bir ofis binası ile 10 sınıf yer alacak. Son derece yoğun bir şekilde devam eden onarım çalışmasının bu ayın sonunda tamamlanması ve binanın hizmete açılması öngörülüyor.

 

 Facebook'ta Paylaş   


Bu haberin QR Kodu:
Bu habere mobil cihazınızdan erişmek için yandaki QR kodunu okutunuz..
 Bu Haber 7578 defa okundu.
 12.01.2010
Sayfanın yüklenme süresi: 0,03 saniye
 
 Diğer Haberler 
Bizi Sosyal Medya'dan
takip edin.