Dökümanlar
 Ders Notları
 Yıllık Planlar
 Dosyalar
 Haberler
KO-MEK’ te Eğitim Farkı


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimleri Kursları (KO-MEK), farklı eğitim uygulamaları ile kalitesini ortaya koyuyor. Verimli eğitimde pratik yapmanın etkilerini çok iyi değerlendiren KO-MEK, kursiyerlerini sadece salt sertifika alan değil, nitelikli ve kaliteli uzmanlar olarak yetişmelerini sağlıyor.EĞİTİM İÇİN İSTANBUL’A GİTTİLER 

KO-MEK Gebze Kurs Merkezi Kuaförlük branşı kursiyerleri, geçtiğimiz hafta İstanbul Nişantaşı’nda bulunan İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Rumeli Exhibition Center’da gerçekleştirilen Güzellik ve Bakım Fuarı’na katılarak, uygulama yapma fırsatı buldular.
PRATİK FIRSATLAR

Kurs Merkezi yönetici ve usta öğreticilerinin öncülüğünde fuar organizasyonuna katılan 43 kursiyer, kuaförlük alanındaki farklı teknikler hakkında tecrübe kazandılar. Çeşitli uygulamalar ile ilgili pratik yapan kursiyerler KO-MEK eğitim tarzının ayrıcalığını yaşadılar.

Tırnak bakımı, kozmetik ürün tanıtımları, bitkisel sabunların faydaları konusunda eğitim, epilasyon teknikleri uygulaması, kimyasal peeling, bitkilerle psikolojik terapi, makyaj yarışması gibi faaliyetleri yakından tanıma fırsatı bulan kursiyerler, farklı uzmanlık konularında tecrübe kazandılar.

Çeşitli yarışma ve Showlarında sergilendiği fuarda hem keyifli vakit geçiren kursiyerler, hem de mesleki anlamda kendilerini geliştirmekten memnuniyet duydular.  

 Facebook'ta Paylaş   


Bu haberin QR Kodu:
Bu habere mobil cihazınızdan erişmek için yandaki QR kodunu okutunuz..
 Bu Haber 172 defa okundu.
 25.03.2015
Sayfanın yüklenme süresi: 0,01 saniye
 
 Diğer Haberler 
Bizi Sosyal Medya'dan
takip edin.