Dökümanlar
 Ders Notları
 Yıllık Planlar
 Dosyalar
 Haberler
KO-MEK Ailesi Bir Yılını Değerlendirdi


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları’nda (KO-MEK) çalışan idareciler, usta öğreticiler ve hizmetliler antik kapıda bir araya gelerek stratejik planlama ve değerlendirme toplantısı düzenledi. KO-MEK ailesinin bir araya geldiği toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yaygın Eğitim Şube Müdürü Bahadır Bedir, KO-MEK Genel Koordinatörü Lokman Ceyhan’de katılarak çalışmaları yakından inceledi.Bahadır Bedir, Stratejik Planlama Kurumun Anayasasıdır

Stratejik planlama ve değerlendirme toplantısında ilk konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yaygın Eğitim Şube Müdürü Bahadır Bedir, Stratejik planlama ve degerlendirme toplantısının öneminden bahsederek, Stratejik planlama kurumun anayasası demektir inşallah misyonumuzu ve vizyonumuzu birlikte belirleriz dedi. Bedir ayrıca, Bu kurumun geleceği tek bir kişiye ya da zümreye bırakılacak kadar değersiz değildir dedi. Daha sonra konuşan KO-MEK Genel Koordinatörü Lokman Ceyhan, Biz çok büyük bir aileyiz, her bir birimimiz vazifesini yerine getirirse ortaya çıkan fotoğraf herkesi hayran bıraktırır bunun için her bir arkadaşımız bunun en iyi şekilde şekillenmesi için elinden geleni yapmalıdır dedi. Ceyhan ayrıca, Hedefsiz çıkılan yol da başarı gelmez eğer vizyon ve misyonumuzu iyi belirlersek başarılı oluruz sizden istediğimiz içinde bulunduğumuz durum ve gelecekle ilgili düşünceleriz nelerdir bunları belirtmeniz dedi.

 

Konuşmaların ardından toplantıya katılan KO-MEK ailesi 5 soru da KO-MEK’ı değerlendirdi ve gelecekte nerede görmek istediklerini belirttiler.

 Facebook'ta Paylaş   


Bu haberin QR Kodu:
Bu habere mobil cihazınızdan erişmek için yandaki QR kodunu okutunuz..
 Bu Haber 2170 defa okundu.
 26.06.2015
Sayfanın yüklenme süresi: 0,01 saniye
 
 Diğer Haberler 
Bizi Sosyal Medya'dan
takip edin.