Dökümanlar
 Ders Notları
 Yıllık Planlar
 Dosyalar
 Haberler
KO-MEK VE BİLGİ EVİ 24 KASIM’I KUTLADI


 

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu KO-MEK ve Bilgi evi Öğretmenleri ile yemekli programda bir araya geldi.

 


 Kutlama Gecesine İlgi Yoğundu


 

Antikkapı Restaurant’ta düzenlenen 24 Kasım öğretmenler günü kutlama yemeğine Ak Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Raşit Fidan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Melih Yayla, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı halkla ilişkiler şube müdürü Emel Alp Gençlik Hizmetler Müdürü Zafer Sevil,

İzmit Halk Eğitim Müdürü Salih Aydın Yaygın Eğitim Şube Müdürü Bahadır Bedir ile KO-MEK ve Bilgi evi personeli katıldı.

 


 

 
Katırcıoğlu, “KO-MEK Örnek Bir Çalışmadır”

 

 

Gecede ilk önce İzmit Mehmet Ali Paşa Halk Oyunları Spor Kulübü sahne alarak izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Halk oyunlarından sonra konuşan Ak Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, konuşmasına öğretmenler gününü kutlayarak başladı. KO-MEK’in örnek alınan bir çalışma olduğunu ifade eden Katırcıoğlu,KO-MEK’in başarısı tüm Türkiye’ye yayılmış durumda dedi. Katırcıoğlu konuşmasının devamında ise Kocaeli ’ye baktığımızda yapılan çalışmalarda bir başöğretmen imzası görüyoruz gelişen mega bir şehir olan Kocaeli’nde sadece fiziki değil eğitim olarak da gelişiyoruz dedi.

 

 

 

 

 

 

KARAOSMANOĞLU’nu Duygulandıran Süpriz

 


Katırcıoğlu’nun konuşmasından sonra KO-MEK’in Başkan Karaosmanoğlu’na öğretmenler günü sürprizi olarak hazırladığı anı defteri hediye edildi. Anı defterinde yer alan bölümler sürpriz olarak başkan Karaosmanoğlu ve salondakilere sinevizyon eşliğinde izlettirildi. KO-MEK kursiyerlerinin anlattığı başarı hikâyeleri salonda duygulu anların yaşanmasına neden oldu. Yüzlerce KO-MEK kursiyerinin duygularını satırlara döktüğü anı defteri KO-MEK izleme ve değerlendirme birim sorumlusu Mesut Barış tarafından Karaosmanoğlu’na hediye edildi.

 


KARAOSMANOĞLU, “En Büyük Düşmanımız Cehalettir”

 

Daha sonra bir konuşma yapan Karaosmanoğlu, konuşmasına kuran-ı kerimden bir alıntıyla “hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?” diyerek başladı. En büyük düşmanımız cehalettir diyen Karaosmanoğlu şehri imar edip nesli ihmal edersek yaptıklarımız ihmal edilen nesil tarafından tahrip edilir. KO-MEK bir aile buraya gelen birçok kişi yalnızlıktan umutsuzluktan kurtuluyor diyen Karaosmaoğlu bir insanı mutlu etmek çok güzel şey hep beraber cehaleti ortadan kaldıracağız diyerek tüm öğretmenlere başarı diledi.

 Konuşmanın sonunda Barbaros Hayrettin Paşa Bilgi evi Öğrencisi Bedirhan Erdem, bilgi evi resim kulübünde kendi yaptığı resim çalışmasını ve Karaosmanoğlu ile bilgi evi çocuklarının birlikte çekilmiş fotoğrafını Karaosmanoğlu’na hediye etti. Facebook'ta Paylaş   


Bu haberin QR Kodu:
Bu habere mobil cihazınızdan erişmek için yandaki QR kodunu okutunuz..
 Bu Haber 163 defa okundu.
 25.11.2015
Sayfanın yüklenme süresi: 0,03 saniye
 
 Diğer Haberler 
Bizi Sosyal Medya'dan
takip edin.