Haberler
KO-MEK Kursiyerleri Yerli Malını kutladı
Kocaeli’nin eğitim alanında en büyük kurumlarından biri olan KO-MEK, Yerli Malı haftasını kutladı. Aydınkent KO-MEK Kurs Merkezi Kursiyerleri tarafından düzenlenen Yerli Malı etkinliği , kursiyerlerin yaptıkları yemeklerle kutlandı. KO-MEK Kurs Merkezi yöneticilerinin de  katıldığı etkinlikte kursiyerlerin yapmış olduğu birbirinden lezzetli yemekler afiyetle yenildi.
 

KO-MEK AİLESİ  İLE ÇOK MUTLUYUM
KO-MEK kursiyeri emekli öğretmen Ayten Baydar, ‘’KO-MEK ailesinin bir üyesi olmaktan dolayı çok mutluyum.  Üç yıldır KO-MEK’te eğitim alıyorum. Çevremdeki herkes KO-MEK’ten  ve faaliyetlerinden çok memnun. Bende böyle bir günde burada olmaktan büyük zevk alıyorum’’ dedi. Yerli Malı’nın önemine de değinen Baydar, ‘’Yerli malı türkün malı herkes onu kullanmalı. Yerli malı dururken başka mala ne gerek var‘’ diyerek sözlerini bitirdi.
 

KURSİYERLERİMİZ İLE BİR AİLE OLDUK
Aydınkent  KO-MEK Kurs Merkezi  Yöneticisi Yardımcısı  Süheyla Abiş, ‘’Yerli malı haftası olmasından dolayı bir etkinlik düzenledik. Etkinliği kursiyerlerimiz de olumlu karşıladılar ve çok memnun oldular. Kursiyerlerimiz ile burada bir aile ortamı oluşturduk’’ dedi.
 

AYDINKENT KURSİYERLERİ MUTLU
Aydınkent  KO-MEK Kurs Merkezi kursiyerleri yapılan etkinlikten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na bir kez daha KO-MEK kurslarını açtığı için kursiyerlere verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ettiler.
 
 
 
Yayınlanma Tarihi: 22.12.2011
 
Sayfanın yüklenme süresi: 0,35 saniye
 
 Diğer Haberler

KO-MEK eğlendirerek öğretiyor

Halk Üniversitesi KO-MEK tarafından Uzuntarla kurs merkezinde Diksiyon kursu açıldı..

KO-MEK’ten Sevgi Evlerine ''anne'' şefkati

KO-MEK’te 'Eğitici Annelik' eğitimi alan Rukiye hanım, iş sahibi oldu..

Ev hanımlığından patronluğa

KO-MEK kursiyeri Vildan Er kendi iş yerini açtı...

Büyükşehir-İŞKUR işbirliği devam ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), diğer kurumlar ile işbirliği içinde farklı projelere imza atmaya devam ediyor...

TV izlemek yerine İngilizce öğreniyorlar

KO-MEK kursuna katılan ev hanımları rutin hayattan sıyrılarak kendilerini farklı alanlarda yetiştirme fırsatı yakalıyor..

Ümmühan hanım KO-MEK ile hayatını değiştirdi

Okuma yazmayı öğrendi, spor yaparak sağlığına kavuştu..

KO-MEK,Vanlı öğretmenleri unutmadı

Büyükşehir, KO-MEK usta öğreticileri için Antikkapı Restauran’ta bir kutlama yemeği verdi...

Başkan'dan Öğretmenlere Mesaj

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kendisinin de bir öğretmen olduğunu hatırlatarak, “Dünyanın en güzel..

KO-MEK acıya merhem oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren KO-MEK verdiği eğitimin yanı sıra vatandaşların hayatına anlam katmayı sürdürüyor. Beş yıl önc..