KO-MEK Kurs Merkezleri'nin bulunduğu ilçeler

 H A B E R L E R

KO-MEK’ te Eğitime Mola Yok

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları KO-MEK, günümüz iletişim araçlarından en etkin iletişim platformu olan Sosyal Medya'nın kamusal alanda ve eğitim alanında kulla..

Mutluluk Mesafe Tanımadı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları yeni dönemde 174 farklı branşta 27 bin 427 kursiyere ulaşarak meslek ve sanat eğitiminde ki hedeflerinin birine daha ulaşmış ol..

KO-MEK’te gelin bohçaları hazırlanıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları(KO-MEK) bir taraftan mesleki ve sanat eğitimlerine tüm hızıyla devam ederken, diğer taraftan da sosyal sorumluluk projelerini s..

Bilinçaltınız davranışlarınızı şekillendiriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından hizmet içi eğitim programı çerçevesinde Büyükşehir Belediyesi personeline “Etkili k..

KO-MEK’ten İş Kurmak İsteyenlere Fırsat

Sanayisi ile Türkiye’de önde gelen şehirlerden birisi olan Kocaeli aynı zamanda her yıl binlerce kişiyi de göç alarak nüfusunu artıran şehirlerin başında geliyor. ..

Yetim Gülerse Dünya Güler

Savaş, açlık, yoksulluk vb. sebeplerle çok sayıda korumasız ve yetim çocuk bulunan dünyada bu konuya duyarsız kalmayarak yetim sponsorluğu organizasyonunu gerçekleştiren İHH, Milli Eğitim Ba..

 Yukarı çık  Diğer Haberler..